Ana Sayfa / Help

Yardım: SSS

HareketliGifler.net'ten ne bekleyebilirim?

HareketliGifler.net'te her şey internet kullanımı için sunulan çizimler etrafında döner: Hareketli resimler olan giflerin dışında ayrıca clip art karşılıkları da bulabilirsiniz. Bu çizimler özellikle metni görsel olarak yumuşatmak için çok kullanışlıdır. Bunlar hareketsiz olduğu gibi hareketli de olabilir.

Büyük bir arşiv sunduğumuzdan, kategorileri de herkese hitap edecek şekilde düzenledik. Böylece ilgili temalardan gifleri yada clip artları çabucak ve kolayca bulabilirsiniz.

Size sunduklarımızı ücretsiz tebrik kartı yollama opsiyonuyla noktalıyoruz. Tüm çizimlerimiz elektronik biçimde e-Kart olarak yollanabilir. Bir çok arka plan, renk, font seçeneğiyle dizaynı kendi zevkinize göre kişiselleştirebilirsiniz. Her etkinlik için doğru tebrik kartını bizde bulabilirsiniz.


Çizimleriniz nereden geliyor?

Tarafımızdan sunulan tüm çizimler ya kullanıcılarımız tarafından sağlanmış, ya da ekibimiz tarafından tasarlanmış veya toplanmıştır. Kullanıcılarımız tarafından yüklenen resimlerde içeriği değiştirme şansımız bulunmuyor. Bu durum hem metinler hem çizimler için geçerli. Eğer belli çizimler veya tebrik kartları telif hakkı ihlali oluşturuyor ya da bizim site kullanım şartlarımıza aykırılık oluşturuyorsa, lütfen bizi e-posta yoluyla haberdar edin. Bu türde çizimleri hemen kaldıracağımızdan emin olabilirsiniz.


Teklifiniz ücretsiz mi?

Tabii ki. HareketliGifler.net'taki tüm çizimlerimiz ve tebrik kartlarımız tamamen ücretsizdir. Bu tekliften herhangi bir gizli masraf veya şart olmadan faydalanabilirsiniz. İçeriğimizin masraflarını sadece reklamlardan karşılıyoruz. Bu reklamlar site masraflarımızı ödememizi de sağlıyor. Bizim için en önemli şey, sizin arşivimize ücretsiz olarak erişebilmenizdir.


Hareketli giflere doğrudan bağlantı vermeye izin veriliyor mu?

Kesinlikle! Giflere sohbetlerde, forumlarda, bloglarda ve hatta kendi internet sitenizde ve e-postalarınızda bağlantı verebilirsiniz. Her resmin altında, bu özellik için bir UBB kodu ve bir HTML kodu bulacaksınız. Bu kodu kopyalayın ve ilgili yere yapıştırın. Doğrudan bağlantı vermek için tek kural: Kodda herhangi bir değişiklik yapmayın!


Hareketli giflerin kullanımı için başka bir seçenek var mı?

Elbette, tüm hareketli çizimleri kullanmaya devam edebilirsiniz. Tüm yapmanız gereken seçilen gif için indir tuşuna tıklamaktır. Böylece indirmiş olduğunuz çizimi bilgisayarınıza veya internet alanınıza kaydedebilirsiniz.


Çizimleri nasıl kullanabilirim?

Çizimlerimizi hem özel amaçlarınız ve hem de işleriniz için kullanabilirsiniz. Çizimleri şunlara entegre edebilirsiniz:

  • İnternet Sitelerine
  • Bloglara
  • Forumlara
  • Sosyal Ağlara
  • Ziyaretçi Defterlerine

Tüm yapmanız gereken sunulan UBB kodunu veya HTML kodunu uygulamak. Aynı şekilde çizimlerimizi dijital ve ücretsiz tebrik kartı (e-Kart) şeklinde yollayarak da paylaşabilirsiniz. Doğrudan bağlantı vermenin faydası, kullanıcılarımızın internet trafiğinin artmamasıdır.


Çizimlerle ne yapamam?

Şunları yapamazsınız:

  • Çizimleri koleksiyonlara ya da resim arşivlerine ekleyemezsiniz; ayrıca koleksiyon ya da resim arşivi oluşturmak için de kullanamazsınız.
  • Kategorileri yada kategorilerin yapılarını kopyalayamazsınız.
  • Çizimleri ticari olarak çoğaltamaz, posta kartı, T-shirt, kitap veya benzeri şeylerin üstünde kullanamazsınız.
  • Gifleri logo oluşturmada kullanamazsınız.
  • Gifleri; katalog, afiş, ya da magazin gibi yazılı medyada yayınlayamazsınız.